Yaşam

Furkan Anıl’dan iddialı bir slow “Don’t Come Back”

Kendine has tarzı ve besteleriyle müzik mesleğinde emin adımlarla ilerleyen Furkan Anıl, yürek burkan cümleleriyle duygu yüklü bir müzik ortaya çıkarmış.

Söz ve müzikleri Furkan Anıl’a, düzenlemesi Çağlar Kocatepe’ye, klibi ise Gökhan Özdemir’e ait. Furkan Anıl’a Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Işın Karaca, Ferhat Göçer gibi birçok sanatçının vokal koçluğunu yapmış olan Fatih Ertür eşlik etti.

“Bu müzik benim hayatımın kırılma noktasında yazdığım müzik. Hem kırdığım hem de çok incittiğim, asla olmayacağını bildiğim ama hep hayalini kurduğum bir hikayenin müziği. gelmesinden korktuğum bir bekleyiş, dünyada cenneti cehennemi yaşatan ve yeri hep arafta olan bir hikâyenin.sözleri yüreğimden çıkan, bestesi en saf halinden çıkan bir müzik. Bu hikaye kimine tanıdık gelecek kimine bu hikayeye şahit olacak ama en çok anlayacak olanlar bu duyguları yaşayanlar olacaktır.Size hissetmeniz için kalbimin kapılarını sonuna kadar açacağım. samimiyetimle söylüyorum ve en özel şarkılarımdan birini söyleyeceğim.Bunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.Umarım beni dinleyip anlarsınız, başka hikayelerde görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın sevgiler…”

Furkan Anıl’ın “Geri Dönme” isimli teklisi GNL Entertainment etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu