Teknoloji

Palworld’de Altın Anahtarlar nasıl alınır?

Palworld tüm dünyayı kasıp kavururken oyunda oldukça değerli olan altın anahtarlar da oyuncuların radarında. Peki Palworld’de altın anahtarlar nasıl alınır? Detaylar burada.

Palpagos Adaları’nda keyifli bir maceraya atılmak isteyenlerin favori oyunu Palworld, tüm zamanların en çok oynanan oyunu olmaya aday. Kısa sürede rekorlar kırarak diğer oyunları geride bırakan oyunda birçok oyun içi unsur bulunuyor. Altın anahtarlar da bunlardan biri. Özellikle geniş bir coğrafyada seyahat ederken oyuncuların karşılaşacağı sandıklar anahtarlarla açılıyor. Altın anahtarlarla açılan sandıklar oyundaki en ucuz sandıklar arasında yer alıyor. Böyle bir sandık bulduysanız ve altın anahtarınız yoksa yardıma ihtiyacınız var.

Palworld Altın Anahtarları Nasıl Bulunur?

Altın anahtar oyundaki tek anahtar değildir. Bakır ve gümüş anahtarlar var. Üstelik bu anahtarlar toplanabilir. Altın anahtar söz konusu olduğunda bu anahtarları satın almak söz konusu bile olamaz. Hiçbir canavardan altın anahtar alamazsınız. Bu anahtarları arkadaşlardan almak mümkün değildir. Oyunda altın anahtarı almanın tek yolu tehlikeli bir hedefi yenmektir.

Oyundaki amacınız Black Marketer ya da yeni ismiyle Black Marketer’dır. Bu hedefi yenerseniz altın anahtarı düşürebilirsiniz. Normal şartlarda bu karakterler oyunculara saldırmaz. Ancak saldırırsanız kavga başlar.

Palworld’de Altın Anahtarlar nasıl alınır?

Palworld Black Marketer Nerede ve Nasıl Yenilmeli?

Palworld Black Marketer lokasyonları aşağıdaki gibidir;

  • Terkedilmiş Maden Kuyusu: 37, -417
  • Koy Maden Şaftı: -291, -185
  • Azurobe yakınında: -94, -395

Bu noktalarda bulabileceğiniz bu NPC güçlü bir savaşçıdır. Bu nedenle çok dikkatli olmanız gerekir. 40. seviyedeki karaborsacıya arkadaşları da yardım ediyor. Başarılı bir savaşın ardından anahtarları alarak sandıkları açabilirsiniz. Üstelik anahtarlar üzerinizde kalabileceğinden, karşınıza çıkan sandıkları hızlı bir şekilde açmak için anahtarları toplamayı da deneyebilirsiniz.

cizreajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu