Yaşam

Herkes Şok Oldu! Esra Erol’da aranan genç kızın cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı!

Esra Erol’un yanına katılan Alper ailesi, kızlarının mal varlığını alıp Sıla isimli arkadaşının yanına kaçtığını iddia etti. Canlı yayında Seda’nın cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı. Kimsenin beklemediği bu gerçek, duyanları şok etti.

“Kızımız Seda, sosyal medyadan tanıştığı Sıla ve annesi tarafından aldatıldı.” Esra Erol’un yanına gelen Alper ailesinin hikayesi programa damgasını vurdu.

Ailenin söylediğine göre mallarının tamamı Seda Alper’e aitti. 26 yaşındaki Seda’da değişim, TikTok’ta tanıştığı Sıla’nın hayatına girmesiyle başladı.

“Sıla geldi sobamızı yıktı. Doğum günü için Bursa’ya gitti, sonra geri geldi. Seda, ‘Yüzüm erkek yüzüne benziyor’ dedi.” Baba Halil, Seda’ya hormon testi yaptırdıklarını ve doktorun tepki gösterdiğini belirtti. “Sen beynini yıkayan bir kadınsın?”

Aile, Seda’nın Bursa’dan geldikten sonra kendilerini evden attığını, kas hastası olan kardeşini de yataktan attığını iddia etti.

Daha sonra Sıla’nın annesi Sima, yayıncı kuruluşa telefonla ulaşarak Seda’nın yanlarında olduğunu itiraf etti. “9 aydır kızımla sosyal medyada buluşuyorlar. Kızım Seda’nın malını almadı. Gelip görebilirler.” dedi.

Bu sözlerin ardından asıl bombayı patlattı. Sima, Seda’nın cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğunu açıkladı. Araştırmalarımıza göre Seda ismini Demir olarak değiştirdi.

Aile ayrıca operasyonla ilgili herhangi bir şey konuşmadıklarını söyledi.

Yayına bağlanan Seda da doğrudan fotoğrafların kaldırılmasını istedi. Ailesinin durumunun iyi olduğunu, onlara üzülmek için işte kaldıklarını söyledi.

gazipasa-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu