Haber

Adıyaman okulları ne zaman açılacak? SON DAKİKA! Adıyaman’da okullar ne zaman açılıyor? Adıyaman okulları açılış tarihi!

Adıyaman Okullar ne zaman açılacak? sorusu gündemde. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, deprem nedeniyle medrese olarak eğitim verilen Adıyaman ve Hatay’daki tüm okulların açılış tarihi hakkında açıklama yaptı. Deprem bölgesinde eğitime ara verildi. Bir süre sonra sağlam okullarla ilçelerde eğitime başlandı. Depreme dayanıklı olmayan ve enkazı henüz kaldırılmayan illerde ve bazı ilçelerde okullar tatil edildi. Konuyla ilgili son gelişmeyi Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer açıkladı. Adıyaman okulları ne zaman açılacak? SON DAKİKA! Adıyaman’da okullar ne zaman açılıyor? Adıyaman okulları açılış tarihi!

ADIYAMAN OKULLARI NE ZAMAN AÇILACAK?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, deprem nedeniyle medrese olarak eğitim verilen Adıyaman ve Hatay’daki tüm okulların 24 Nisan’da açılacağını duyurdu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Ordu’da açıklamalarda bulundu. Bakan Özer, deprem bölgesi Hatay ve Adıyaman’daki tüm okullarda 24 Nisan’da eğitime başlayacağını duyurdu.

Özer, “24 Nisan’daki bir haftalık ara tatilin ardından Hatay ve Adıyaman’da eğitime başlama kararı aldık. Yani 24 Nisan’ın prestijiyle 81 ilin tüm ilçelerinde eğitim başlayacak.” terimleri kullandı.

boyabatajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu