Haber

18 Nisan 2021’de hayatını kaybeden Torbalı Belediye Başkanı merhum İsmail Uygur vefatının ikinci yıl dönümünde kabri başında anıldı.

6 Mart 2021’de evinde çıkan yangında dumandan etkilenen ve 18 Nisan gecesi tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Torbalı Belediye Başkanı merhum Ramazan İsmail Uygur anıldı. Mezarı ölümünün ilk yılında. Anma törenine Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, CHP İzmir Milletvekili Adayı Sefer İpekli, belediye meclis üyeleri, Uygur ailesi, belediye çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN TEKİN: UNUTMAYACAĞIZ, UNUTMAYACAĞIZ

İmamın okuduğu duanın ardından Uygur’un mezarına karanfiller bırakıldı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, merhum Önder Uygur’un eşi Afet Uygur ile oğlu Efe Uygur’u kucaklayarak teselli ederken, “Merhum Belediye Başkanımız İsmail Uygur’u vefatının 2. yılında sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. Yeri asla doldurulamayacak bir dostu, bir kardeşi ve bir belediye başkanını kaybettik. Eserleri halen Torbalı’da yaşayan merhum başkanımızı asla unutmayacağız, unutturmayacağız.” söz konusu. Öte yandan merhum lider Uygur’un eşi Afet Uygur da mezarlıkta kısa bir konuşma yaparak, “Bugün bizi burada yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Çok iyi bir baba, çok iyi bir eşti. O kendisine layık bir eş olmaya, çocuklarımız da ona layık bir evlat olmaya devam ediyor. Dualarınızı eksik etmeyin, iyi ki varsınız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu